Tuesday, April 26, 2016


LASTEKIRJANDUSE KESKUSE LOOVUSLAAGER EHK VASS EHK 

VÄIKESTE AUTORITE SALASELTS
Eesti Lastekirjanduse Keskus korraldab koos Lastekaitse Liiduga 22.-27. augustil 2016 Pivarootsis 9-13-aastastele lastele loovuslaagri nimega VASS ehk Väikeste Autorite Salaselts.
VASS-i kuue laagripäeva tegevus keerleb lugude loomise ja kirjanduse ümber, seda aga loomulikult mõnusas suvises võtmes.

Iga laagripäev on sisustatud läbi vahvate päevateemade:

* Terepäeval tutvume laagrialaga ja saame omavahel tuttavaks läbi mängude.
* Loovkirjutamise päeval katsetame end lastekirjanik Kätlin Vainola juhendamisel oma mõtete kirjapanekus ja loovkirjutamises.
* Spordipäeval teeme tutvust jalgpalli ja maratonijooksuga ning mängime koos lastekrimkade autori Mika Keräneni ja luuletaja Contraga jalkat.
* Kunstipäeval tulevad külla illustraatorid Kertu Sillaste ja Tiia Mets, kes aitavad lugusid ja oma ideid kunstis väljendada.
* Folgipäeval loome Triinu Tauliga tänapäevaseid regilaule ja teeme ise muusikat.
* Laager lõpeb tordipäevaga!

Igapäevaselt on oluline osa looduses liikumisel ning harival ja põneval mängul. Ühel päeval oleme ka alpinistid ronimisseinal. Iga laagripäev lõpeb õhtuse üritusega, mille korraldavad kasvatajate juhendamisel laagrilised ise.

Pivarootsi õppe- ja puhkekeskus asub Lõuna-Läänemaal, Hanila valla lõunapiiril Pivarootsi külas, kadakate ja mändide vahel kaunis mereäärses looduses. Laagrialal asub ka kiviaed, mis on ühtlasi Lääne- ja Pärnumaa piiriks.

Laagri maksumus osalejale on 160.- eurot.

Ootame laagrisse lapsi kõikjalt Eestist. Kutsume lapsi VASSi liikmeks, sest meie laager annab kuhjaga uusi oskusi, loomisrõõmu ning toredaid sõpru!

Lisainfo ja registreerumine: www.lastelaagrid.eu/lastelaagrid/pivarootsi/22-28-august-2016-loovuslaager-vass

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.